Mafia 2 Full indir – PC

Mafia 2 Full indir - PC
Mafia 2 Full indir – PC
Önceki sürümü ile bilgisayar dünyasının aksiyon oyunlarında ki temel taşlarından biri olan oyunun ikinci sürümü olan Mafia 2 indir oyununu bugünkü yazımızda sizlere tanıtacağız. Oyun 2K Games firması tarafından geliştirilerek dağıtımı yapılmıştır.
İlk sürümden sonra uzun bir sessizliğe gömülen Mafia oyunu, ikinci oyunu ile oyun severlerin karşısına çıktı. İyi düşünülmüş ve kurgulanmış bir hikaye ile kullanıcılara eşsiz bir aksiyon zevki yaşatan ilk oyun, uzun bir sürenin ardından bünyesine kattığı yeni hikayeler, karakterler ve efektlerle aksiyon dünyasını kasıp kavuracağa benziyor. Mafia 2 oyununun grafikleri, ilk sürüme göre oldukça iyi. Özellikle oyun içerisinde bölümler arası geçiş yapacağınız mekanlar oldukça gerçekçi tasarlanmış. Bunların dışında oyunda, ilk oyunda ki karakterlerin neredeyse hepsini görmeyeceğiz. Yani tüm karakterler baştan aşağı yeni nesil grafik motorlarıyla yenilenmiş.
Performans bakımından Mafia 2, ilk oyunun kat kat üstünde. Başarılı bir hikaye ile entegre olan oyuncularda kullanılan ses efektlerine değinmeden geçemeyeceğim. Karakterler arası diyalogların daha akıcı olması için kullanılan ses efektleri harikulade. Ayrıca aksiyon sahnelerinde alttan yükselen müzik, sizin daha da şevkle savaşmanızı sağlıyor diyebiliriz.
Oyunun hikayesine göre, kendimizi birden Rus mafyasının içinde ki çekişmeli bir savaşta bulacağız. Savaşın içinde en çok ihtiyaç duyacağımız kişiler ise ailemiz oluyor. Doğru tarafı seçerseniz hayatta kalabilirsiniz ! mafia 2 indir oyunu pişmanlık duymadan indirip oynayabileceğiniz ender oyunlar arasında yer alıyor hepinize İyi oyunlar.
Mafia 2 Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7
İşlemci: Intel Pentium D 3 GHz / AMD Athlon 64 X2 3600 + (Çift çekirdekli)
RAM: 1.5 GB
Ekran kartı: nVidia GeForce 8600 / ATI HD2600 Pro
HDD: 6 GB
Sürüm: Skidrow
Oyun Hakkında Bilgiler
Oyun Adı : Mafia 2 Reloaded
Oyun Türü : Aksiyon
Dosya Türü : Rar
Platform : PC
Dosya Boyutu : 6.91 GB ( Tek Link )
Crack : İçerisinde Mevcuttur
Oyun Dili : Türkçe
Mafia 2 indir

Alternatif : mafia 2 indir

 

 

 

Konu başlığı

One thought on “Mafia 2 Full indir – PC

  • 27 Temmuz 2015 at 20:59
    Permalink

    la bu açılmıyor 🙁

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir