The Sims 3 Full indir – Pc

The Sims 3 Full indir - Pc
The Sims 3 Full indir – Pc

Simulasyon oyunları kategorisinde gerçek yaşamı konu edinen the sims 3 indir oyununu sizlere sunuyoruz. Özellikle yıllar öncesinde ilk oyunuyla gönüllerde taht kuran bu oyun devam serileriyle hayranlarını sevindirmeye devam ediyor. Kendi karakterimizi yarattığımız bu oyunda yüz, karakter, kılık kıyafet gibi kişisel özelliklerini oluşturabilirsiniz. Oyunda oluşturduğumuz simin temel ihtiyaçları bulunmaktadır. Bu ihtiyaçların karşılanma durumuna göre ruh hali değişkenlik göstermektedir.
Eğer siminizle yeterince ilgilenmez ve ihtiyaçlarını karşılamaz iseniz depresyona girme ihtimali bulunuyor. Ruh hali oldukça üzgün ve isyankar bir sim haline gelebilir. Gerçek hayatta insanlar hayatlarını sürdürebilmek için çalışıp para kazanır ve çevresiyle sosyal ilişkiler kurarlar. Birlikteliklerini evlilikle taçlandırarak doğacak çocuklarıyla da geniş bir aile oluştururlar. The sims 3 oyunu da bizlere gerçek hayatta gördüğümüz bu olayları oyun dünyasında sunuyor.
Oyunda mahallenizde ki komşularla iletişim kurarak insan ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. Evlilik yaparak aile hayatınızı sürdürebilirsiniz. Kendi evinizi tasarlayarak sıcacık yuvanızda mutlu bir yaşam sürebilirsiniz. Bu güzel oyun sizleri saatlerce oyalayacak ve karakterlerinizle iç içe olacaksınız. The sims 3 indir oyununu aşağıdaki linklerden kolayca indirin. İyi oyunlar.

The Sims 3  Sistem Gereksinimleri
Windows XP (Masaüstü Bilgisayarlar)
Pentium IV 2.0 GHz / Athlon XP 2000+ üstü
1 GB RAM
Ekran Kartı : ATI veya nVidia”nın Desteklenen Modelleri
6.5 GB Boş Alan ( Kullanıcı Yapımı eşyalar vs. için ek 1 GB alan daha)

The sims 3 indir
İndirme Linki : TIKLA INDIR
Alternatif link : the sims 3 indir

Alternatif link (Saglamindir) : the sims 3 indir

 

 

 

 

Konu başlığı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir